Moje usługi

Specjalizuje się w dbaniu o zdrowie

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia fizjoterapeuty i zadbaj o zdrowie swoje oraz najbliższych!

Oferuję pomoc i konsultacje online z zakresu fizjoterapii

Dla dzieci i niemowląt

Dowiesz się, jak powinien wyglądać prawidłowy rozwój dziecka miesiąc po miesiącu, jaka jest prawidłowa kolejność nabywania określonych umiejętności oraz jak powinieneś wspierać harmonijny rozwój psychoruchowy dziecka.

Dla opiekujących się dziećmi

Zdobędziesz wiedzę na temat tego, w jaki sposób wspierać rozwój psychoruchowy dziecka, którym się opiekujesz ze zwróceniem szczególnej uwagi na odpowiednią metodę pielęgnacji niemowlęcia i dziecka. Dowiesz się zatem między innymi, w jaki sposób układać dziecko w łóżeczku, jak je nosić, przebierać oraz w jaki sposób bawić się z nim.

Dla pracujących przy komputerze

Poznasz sposoby na uniknięcie lub zniwelowanie dolegliwości bólowych związanych z pracą siedzącą. Dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo dostosować stanowisko pracy. Doradzę Ci, jak prawidłowo powinieneś zadbać o zdrowie i dostosuję Ci indywidualny zestaw ćwiczeń. 

Zapraszam do umówienia konsultacji w dogodnym terminie

Masz pytanie? Zapraszam do kontaktu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (FIZJOLINK - ALEKSANDRA DRZYMAŁA) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.