Jak wyglądają konsultacje?

Konsultacje online z fizjoterapeutą

Konsultacje online odbywają się w sposób całkowicie zdalny i są indywidualnie dostosowane do potrzeb pacjenta oraz charakteru konsultacji.

Niezależnie czy mieszkasz w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu czy w znacznie mniejszej miejscowości, jesteś w stanie skonsultować wybrany problem z fizjoterapeutą.

 • Połączenie wideo

  Sugerowaną metodą połączenia jest spotkanie z wykorzystaniem programu Zoom. Po zarezerwowaniu każdej konsultacji automatycznie wysyłane jest zaproszenia z linkiem do spotkania.

 • ikona polaczenie telefoniczne

  Połączenie telefoniczne

  W przypadku podstawowych konsultacji i na życzenie pacjenta możliwe jest przeprowadzenie konsultacji za pomocą połączenia telefonicznego.

 • Rozmowa na czacie

  Wsparciem zarówno przed jak i po są rozmowy prowadzone albo na czacie, albo za pomocą poczty email.

W jaki sposób dołączyć do spotkania?

1. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz wiadomość email z linkiem do spotkania ZOOM
2. Otwórz przeglądarkę internetową (Google Chrome, Opera, Safari, Edge)
3. Wklej do przeglądarki link do spotkania
4. Kliknij opcję "Dołącz"

Najczęsciej zadawane pytania

Jak przygotować się do konsultacji z fizjoterapeutą on-line? 

Urządzenie do połączenia  

Przygotuj dowolne urządzenie z dostępem do internetu i komunikatorem Zoom. Najlepiej sprawdzi się laptop lub komputer stacjonarny ewentualnie tablet. Natomiast w wielu przypadkach telefon komórkowy może okazać się wystarczający. W celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług do większości konsultacji wymagamy korzystania z włączonej kamery. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie lub bezpośrednio na kontakt@fizjolink.pl

Pomieszczenie 

Konsultację online z fizjoterapeutą przeprowadzić można w dowolnej przestrzeni w mieszkaniu, domu lub biurze, czyli wszędzie tam, gdzie jest możliwość rozmowy i kontaktu wizualnego. Przyda się również przestrzeń na matę do ćwiczeń.  

Ubiór 

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie. 

Sprzęt do ćwiczeń 

Jeżeli masz w domu piłeczki, piłkę, piłkę gimnastyczną, poduszkę sensoryczną, woreczki, laskę gimnastyczną, gumę gimnastyczną, ciężarki lub inne przybory to warto je przygotować. Jeżeli nie masz żadnych przyborów, to nie musisz się martwić, ponieważ w trakcie konsultacji online fizjoterapeuta doradzi, jaki sprzęt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni i przyda się do wykonywania samodzielnych ćwiczeń w domu.  

Historia leczenie 

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek wyniki badań i/lub dokumentację medyczną z przebiegu leczenia to warto przygotować je do wglądu dla fizjoterapeuty podczas konsultacji online. 

Czy potrzebuję zainstalować specjalne oprogramowanie? 

Nie musisz instalować specjalnego oprogramowania. Przed konsultacją otrzymasz link z instrukcją, w jaki sposób zostanie przeprowadzona konsultacja online z fizjoterapeutą. Więcej informacji można również znaleźć w sekcji Jak wyglądają konsultacje.

Co w przypadku wystąpienia problemów technicznych? 

W przypadku wystąpienia problemów technicznych z naszej strony niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, aby omówić jak najlepsze rozwiązanie owej sytuacji. Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie.

Czy mogę odwołać wizytę? 

Możesz odwołać wcześniej zarezerwowaną konsultacje online z fizjoterapeutą najpóźniej na 24 godziny przed umówionym terminem konsultacji, wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@fizjolink.pl 

Szczegóły odwołania konsultacji znajdują się w Regulaminie.

Zapraszam do umówienia konsultacji w dogodnym terminie

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (FIZJOLINK - ALEKSANDRA DRZYMAŁA) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.