Zapraszam do kontaktu

Aleksandra Drzymala - fizjoterapeuta

Masz pytanie do fizjoterapeuty?

W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia wiadomości poprzez niniejszy formularz. Na wszelkie pytania odpowiem tak szybko, jak to będzie tylko możliwe.

Ewentualnie proszę o wiadomości e-mail lub kontakt telefoniczny.
E-mail: kontakt@fizjolink.pl
Telefon: (+48) 32 746 00 99

Zapraszam również do zapoznania się z pytaniami oraz odpowiedziami znajdującymi się w sekcji "Najczęściej zadawane pytania" na stronie głównej serwisu oraz do zaznajomienia się z informacjami na stronie Jak wyglądają konsultacje.

Formularz kontaktowy

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (FIZJOLINK - ALEKSANDRA DRZYMAŁA) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Usługodawca wyznacza adres poczty elektronicznej kontakt@fizjolink.pl jako pojedynczy punkt kontaktowy. Punkt kontaktowy umożliwia bezpośrednią komunikację Usługodawcy z organami państw członkowskich, Komisją Europejską i Radą Usług Cyfrowych oraz jednocześnie umożliwia odbiorcom usługi (w tym Usługobiorcom) bezpośrednią, szybką i przyjazną komunikację z Usługodawcą drogą elektroniczną, na potrzeby stosowania Aktu o Usługach Cyfrowych. Usługodawca wskazuje język polski oraz język angielski do celów komunikacji z jego punktem kontaktowym.
Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.